محل تبلیغات شما

اوکی دیاریو در گزارشی پنج دلیل برای امید به خرید نیمار توسط رئال مادرید را برشمرده است: اول این که رئال می خواهد پس از ناکامی در جذب پوگبا با یک خرید جدی، قدرتش در نقل و انتقالات را نشان بدهد. نکته دوم رابطه خوب رئال مادرید و پاریسن ژرمن است. نکته سوم این است که رئال مادرید مشکلی در مورد فیرپلی مالی ندارد به خصوص که قرار است این انتقال به صورت قرضی با بند خرید در تابستان بعدی انجام شود. نکته چهارم این است که به نظر می رسد پی اس جی با ورود کیلور و بیل به معامله موافقت دارد چرا که می تواند دو تغییر مهم در ترکیبش داشته باشد. نکته پنجم هم این است که پرز بالاخره به آرزویش که خرید نیمار است، دست پیدا می کند.

از سویی دیگر گاتزتا دلوا اسپورت ادعا کرده است که پی اس جی در نظر دارد که دیبالا را از یوونتوس به عنوان جانشین نیمار بگیرد و با بازیکن آرژانتینی خط حمله تیمش را تقویت کند.

بارسایی ها هنوز به خرید نیمار امید دارند اما به صورت در حال حاضر به نظر می رسد که این بازیکن به رئال مادرید نزدیک تر از بارساست.

همچنین مارکا اعلام کرده است که بارسلونا برای خرید نیمار یک شرط گذاشته: این که فقط و فقط انتقال به صورت معاوضه بازیکن باشد. در حقیقت کاتالان ها حتی یک یورو هم حاضر نیستند که بپردازند در غیر این صورت انتقال را به هم خواهند زد و قید خرید نیمار را می زنند.

گذشت هشت سال از شبی که سرنوشت پنالتی های راموس عوض شد

پنج دلیل برای خوشبینی به خرید نیمار توسط رئال مادرید؛ بارسا یک یورو هم نمی خواهد بپردازد!

ختافه در آستانه ثبت بهترین فصل تاریخش

نیمار ,رئال ,هم ,یک ,نکته ,مادرید ,خرید نیمار ,است که ,رئال مادرید ,به خرید ,به صورت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Jo's blog وبلاگ کسب و کار آپارات اموزشگاه مجازی برزش یادداشت های روزانه ی یک زن... Billy's site فروشگاه ملیس شاپ کشکول بعداز رفتن تو ولایت آقا علی{علیه السلام} centsigoosla