محل تبلیغات شما

شاید هیچ کس باور نمی کرد که رئال مادرید در دوران مسی و بدون رونالدو و در فصلی که فوق ستاره ای نظیر هازارد هیچ نقشی نداشت، قهرمان لالیگا شود اما کهکشانی واقعی این رئال مادرید را باید زین الدین زیدان بدانیم.

رئال مادرید با کسب دهمین برد پیاپی خود بعد از قرنطینه در مقابل ویارئال با نتیجه دوبر یک به پیروزی رسید تا جام 34 لالیگا و جام 11 زیدان به عنوان مربی به دست بیاید. رئال مادرید بدین ترتیب با هفت امتیاز اختلاف با بارسلونا قهرمان لالیگا شد.

زین الدین زیدان می دانست که بدون رونالدو و عملا در غیاب هازارد و آسنسیو قرار نیست که فصل پرگلی را ببینیم. پس ساختار دفاعی را تقویت کرد و با همین روش توانست قهرمان لالیگا شود.

رئال مادرید با یکی از بهترین خط دفاعی های تاریخ خود در لالیگا جانانه جنگید و با توجه به این که قدرت هجومی دوره اول زیدان را نداشت، سعی کرد که گل نخورد تا با حداقل اختلاف گل بازیهایش را ببرد و جام ارزشمند لالیگا را برای هواداران به دست بیاورد. جامی که به قول زیدان مهمترین جام دنیا از نظر سرمربی رئال مادرید است.

رئال مادرید در نیمه اول بازی با ویارئال با گل بنزما روی توپربایی کاسمیرو و پاس طلایی مودریچ پیش افتاد. در نیمه دوم راموس روی یک توپربایی پنالتی گرفت. در ابتدا کریم و راموس حرکتی ترکیبی داشتند که به خاطر ورود ماریو گاسپار بازیکن ویارئال به محوطه جریمه قبل از زدن ضربه، پنالتی تکرار شد. این بار بنزما دو گل زد و دبل خود را تکمیل کرد و 21 گله شد. حالا کریم امیدوار است که در بازی پایانی لالیگا مقابل لگانس اختلاف دو گله با مسی را جبران کند و بتواند در عین ناباوری آقای گل لالیگا شود. ایبورا با یک ضربه سر عالی البته اختلاف را در دقایق پایانی کم کرد.

راموس، مودریچ، بنزما، مندی، واران، کارواخال، کاسمیرو، کروس، کورتوا و … همه و همه بی تردید فصل درخشانی داشتند اما بیش از هر چیز باید نقش یک کهکشانی به نام زیدان را در این موفقیت بزرگ جستجو کرد. زیدان کلا سه لالیگای کامل داشته که دو تا را از دست مسی گرفته است. دستاوردی که هرگز نباید دستکم گرفته شود. حالا وقت فکر کردن به بازی برگشت با سیتی است که ماموریتی غیرممکن است اما زیدان همواره ثابت کرده که مرد ماموریت های غیرممکن است.

گذشت هشت سال از شبی که سرنوشت پنالتی های راموس عوض شد

پنج دلیل برای خوشبینی به خرید نیمار توسط رئال مادرید؛ بارسا یک یورو هم نمی خواهد بپردازد!

ختافه در آستانه ثبت بهترین فصل تاریخش

لالیگا ,زیدان ,مادرید ,رئال ,گل ,جام ,رئال مادرید ,قهرمان لالیگا ,لالیگا شود ,غیرممکن است ,در نیمه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Letitia's game micolmechec بسوی ظهور حدیث دلتنگی rodswestcontcoms i78.ir محصول سلام sisfilmleanru Cheap NFL Jerseys Online Store | The Best Quality & Price.